سانحه قطار مشهد _ یزد

 دستور صریح رئیس کل بیمه مرکزی برای تسریع در رسیدگی و پرداخت خسارات سانحه قطار مشهد _ یزد به شرکت‌های بیمه:
در ارزیابی خسارات و پرداخت آن به قربانیان سانحه ریلی محور طبس تسریع شود
سکاندار صنعت بیمه در نامه ای به مدیران عامل شرکت های بیمه ملت، رازی و البرز نسبت به سرعت بخشی در روند بررسی و همچنین پرداخت خسارت های سانحه قطار مشهد_ یزد دستور لازم را صادر کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مهندس مجید بهزادپور با ابراز تاسف از وقوع حادثه قطار در محور طبس و عرض تسلیت به خانواده های داغدار، به مدیران شرکت های بیمه گر تاکید کرد با بررسی ویژه و برآورد دقیق خسارات و پرداخت سریع، گزارش کامل عملیات بیمه ای این حادثه را تا پایان وقت اداری شنبه ۲۱ خردادماه به ایشان اعلام کنند.
 بر اساس این گزارش در نامه رئیس کل بیمه مرکزی بر مواردی نظیر: قید فوریت در اعزام کارشناسان بیمه، دقت ویژه در برآورد خسارات بدنی و سرعت عمل در پرداخت تعهدات بیمه ای تاکید شده است.
شایان ذکر است رونوشت نامه یاد شده به مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی نیز ارسال شده تا در صورت تعهد این صندوق نسبت به استیفای حقوق زیاندیدگان، اقدام لازم صورت گیرد.
گفتنی است پیش از این حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی_ رئیس جمهوری اسلامی ایران_ بر بسیج همه امکانات برای امدادرسانی به مصدومان حادثه خروج قطار از ریل در طبس تاکید کرده است.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟